chiefest تغذیه پزشکی درمانی استانی

chiefest: تغذیه پزشکی درمانی استانی بیماری دانشگاه مازندران سرطان مری مبتلا شدن استاندارد سرطان سینه

گت بلاگز فرهنگی هنری «سفر به گرای 270 درجه» مسافر ایتالیا شد

ترجمه رمان سفر به گرای 270 درجه نوشته احمد دهقان به وسیله میکله مارلی شروع شد.

«سفر به گرای 270 درجه» مسافر ایتالیا شد

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت به نقل از روابط عمومی انتشارات نیستان؛ ترجمه رمان سفر به گرای 270 درجه نوشته احمد دهقان به وسیله میکله مارلی شروع شد و در سال آینده میلادی به وسیله انتشارات میمزیس ایتالیا منتشر می شود.
قرارداد انتشار کتاب مدتی قبل بین احمد دهقان و انتشارات میمزیس ایتالیا به امضا رسید و قرار است در سال آینده میلادی و به مناسبت سی امین سالگرد آخر جنگ کشور عزیزمان ایران و عراق در ایتالیا منتشر شود.
میکله مارلی مترجم کتاب در فروردین امسال با سفر به پایتخت کشور عزیزمان ایران با نویسنده راجع به مباحث متفاوت ترجمه اثر به گفتگو و همفکری پرداخت. قرار است ترجمه رمان سفر به گرای 270 درجه تا اوایل پاییز به آخر برسد و جهت ادامه مراحل چاپ به دست ناشر سپرده شود.
میکله مارلی که فارغ التحصیل رشته ادبیات و زبانشناسی دانشگاه میلان هست، زبان فارسی را در موسسه دهخدا وابسته به دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران آموخته هست. او هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه کافوسکاری ونیز ایتالیا است و مقالات متعددی در نشریات این کشور در رابطه با خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران به چاپ رسانده است.
مورد نیاز به ذکر است که وی فرزند تیتسیانو مارلی ورزشی نویس ایتالیایی است که کتاب «پایبندان به سن سیرو» از وی انتشار یافته است.رمان سفر به گرای 270 درجه قبل از این به وسیله پال اسپراکمن به زبان انگلیسی و الکساندر اندریوشکین به زبان روسی ترجمه شده است و در آمریکا و روسیه انتشار یافته اند.
این رمان در سال 2015 توانست به عنوان عالی ترین داستان شرقی، جایزه «سرزمین ناشناخته» را در روسیه از آن خود کند. این جایزه به آثاری تعلق می گیرد که دارای خلاقیت در سطح بالا، سطح علمی و فرهنگی و پایبندی به اصول انسانی باشند. این رمان جهت نخستین بار است که در یکی از کشورهای اروپایی منتشر می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | ترجمه | انتشار | ایتالیا | ایتالیا | دانشگاه | انتشار کتاب | احمد دهقان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog